Bębny i perkusja dla dzieci


Bębny i perkusja dla dzieci

Zapraszamy Was, a szczególnie dzieci na najfajniejsze warsztaty rytmiczno-perkusyjno-bębniarskie w Poznaniu! Warsztaty gry na bębnach afrykańskich Djembe oraz instrumentach perkusyjnych z różnych stron świata. Zapoznamy Was z muzyką różnych kultur, różnorakim instrumentarium perkusyjnym, a także na czym polega praca muzyka oraz dyrygenta.

Efektem takich zajęć jest wykształcenie poczucia rytmu przydatnego zarówno w muzyce, jak i w nauce czytania, poznawaniu i przyswajaniu języków obcych.

Warsztaty adresowane są do wszystkich dzieci od ukończenia drugiego roku życia, zarówno do dzieci zdrowych, jak i z różnymi stopniami niepełnosprawności.

Prowadzi Kuba Banaś – absolwent trzech uczelni muzycznych, od lat zajmujący się muzyką – zarówno od strony teoretycznej (zajęcia z teorii muzyki – doktorant w Katedrze Muzykologii UAM w Poznaniu), rytmicznej, instrumentalnej (fortepian, bogate instrumentarium perkusyjne), jak i śpiewu (instruktor wokalny). Kwalifikowany terapeuta muzyczny (muzykoterapia), z doświadczeniem w pracy z niepełnosprawnymi intelektualnie i ruchowo. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi (warsztaty perkusyjne i zajęcia muzyczne w przedszkolach, domach kultury, świetlicach terapeutycznych, organizowanie urodzinek, okolicznościowych eventów, obozów sportowych), zarówno z tymi najmłodszymi (1-3 lat), dziećmi starszymi (4-10) i młodzieżą gimnazjalną.

TERMINY:

• GRUPA MŁODSZA (2-4 lata) – niedziela 11:00 – 11:30

• GRUPA STARSZA (4-7 lat) – niedziela 11:30-12:15

Uwaga! Aktualne daty spotkań znajdziesz na naszym profilu na facebooku – klik.

ZAPISY OBOWIĄZKOWE!
Zapisy: 61/816 – 27 – 01 lub 502– 554 – 580
E-mailowo: placzabawpoznan@gmail.com

INWESTYCJA:

• karnet na 4 wejścia 110 zł

• wejście jednorazowe płatne z wyprzedzeniem 32 zł

• wejście jednorazowe płatne w dniu warsztatu 36 zł

• drugie dziecko w rodzinie – 20 %, trzecie dziecko w rodzinie – bezpłatnie.

KONTO: 35 1140 2004 0000 3402 7751 2269
Ada Werc Studio Adrianna Werc
Wpłata z dopiskiem: zajęcia dla dzieci bębny

*******

Zasady korzystania z sal zabaw dla uczestników warsztatów:

• 15 min. przed i po rozpoczęciu zajęć – bezpłatnie,

• powyżej tego czasu – opłata 7 zł, czas nielimitowany