Postnatal Yoga – gimnastyka dla mamy z dzieckiem


Postnatal Yoga – gimnastyka dla mamy z dzieckiem

Zajęcia adresowane do mam po urodzeniu, na które zapraszamy je wraz z maluszkami.

Zajęcia te to oddech, praca z dnem miednicy, głęboka stabilizacja, którą zaczynamy w większości na ziemi w izometrycznych, potem izotonicznych pozycjach. To również czas dla nas i maluszka – wprowadzam elementy ruchu, tańca i dźwięku dla dziecka – bazując na Birthlight Baby Yoga i elementach pracy wg teorii Gordona.

Informacje od prowadzącej:

Grupy są małe max 7 mam (dni są różne czasem pogoda sprzyja i dzieci wspierają nas w aktywności w zajęciach – czasem niestety są słabsze dni i podczas zajęć zrobimy mniej) – bo w wielu aspektach to przypomina raczej fizjoterapeutyczne elementy i muszę podejść do każdej mamy. Zazwyczaj sugeruję, by pierwsze spotkanie miało indywidualny charakter, robimy wywiad, poród, długość i charakter pierwszej i drugiej fazy itp. przechodzimy przez kilka podstawowych ćwiczeń jeden do jeden plus maluszek z nami – to wszystko przed dołączeniem do zajęć/ w danym dniu przybywasz na godzinę/ 45 minut wcześniej, jakkolwiek nie mam musu – jak poczujesz. Możesz dołączyć do zajęć i zobaczysz czy ta forma Ci odpowiada, a następnym razem zrobimy sesję indywidualną – Na zajęciach już pracujemy i większość mam jest wdrożona. Jeśli jest większa grupa 4/5 mam do 7, nie zawsze będzie przestrzeń by idealnie zaopiekować się Tobą indywidualnie już w czasie pierwszych zajęć – jakkolwiek zawsze próbuję ?

PROWADZĄCA:
Ada Werc – certyfikowany nauczyciel Vinyasa Yoga wg Alliance i Inspya, Bikram Yoga oraz Birthlight Yoga: Pregnancy, Birth, Postnatal oraz Spinning Baby. Kobieta, doula, według położnej z Malinowej Szkoły – ” doula jakiej jeszcze nie widziały”, mama Aleksandra i Jerzego, wieloletni pedagog performing arts, W pracy wykorzystuje elementy Kinezjologii Edukacyjnej (International Faculty), terapii poprzez oddech, dźwięk, rytm, ruch i taniec.

TERMINY:

poniedziałek, godz. 12:30 (dzieci w wieku 1-3 lata)
czwartek, godz. 10:15 (dzieci 2-12 miesięcy)

 

INWESTYCJA:
pierwsze zajęcia 70 zł (wywiad/ plus 15 minut indywidualne/ plus zajęcia)
karnet na 4 zajęcia: 140 zł(4 x 35zł)
indywidualne 30 min/ 70 zł

 

ZAPISY:
adawercstudio@gmail.com
tel. 515 99 45 95