Umuzykalnianie – grupa wiekowa 0-12 miesięcy

Umuzykalnianie – grupa wiekowa 0-12 miesięcy

Najmłodszych warsztatowiczów (0-12 miesięcy) zapraszamy na cykl zajęć umuzykalniających prowadzonych wg łączonych metod i teorii, również wg teorii Gordona!

Podczas naszych muzycznych zajęć wykorzystujemy najlepsze i sprawdzone metody oraz teorię nauczania muzyki. Używamy przede wszystkim naturalnego instrumentu, który posiadają wszyscy – czyli ludzkiego głosu! Aktywnie słuchamy muzyki w oparciu o metodę B. Strauss, poznajemy instrumenty i świetnie się przy tym bawimy! Oczywiście nie brakuje kolorowych pomocy muzycznych, baniek mydlanych, instrumentów perkusyjnych czy chusty KLANZA.

Zajęcia poprowadzi Akademia Muzyki Ebertowski – Katarzyna Jaskólecka oraz Daniel Ebertowski.

„Muzyka jest czymś specyficznym dla ludzkości. Tak jak inne sztuki, jest ona podstawą ludzkiego rozwoju i egzystencji w takim samym stopniu co język. Przez muzykę dziecko zyskuje wgląd w siebie i w innych oraz w samo życie i co być może najważniejsze, muzyka umożliwia mu rozwój i utrwala wyobraźnię.” – Edwin E. Gordon „Umuzykalnianie niemowląt i małych dzieci. Teoria i wskazówki praktyczne”

Kiedy: CZWARTKI godz.12.45 / grupa wiekowa 0-12 miesięcy

INWESTYCJA:
20 zł – 3 miejsca w super cenie (tylko dla nowych uczestników – wymagana rezerwacja emailowa oraz bezzwrotna wpłata w dniu rezerwacji, nie można jej przenieść na inny termin)
38 zł – pojedyncze zajęcia (oferta dla wszystkich )
Karnet na 4 zajęcia 130 zł/ ważny prze 6 tygodni.

KONTO: 35 1140 2004 0000 3402 7751 2269
Ada Werc Studio Adrianna Werc
Wpłata z dopiskiem: zajęcia dla dzieci

Zapisy: placzabawpoznan@gmail.com tel. 502 – 554 – 580

*******

Zasady korzystania z sal zabaw dla uczestników warsztatów posiadających karnet na cykl zajęć oraz tych wykupujących pojedyncze zajęcia w cenie 25 i 38 zł. Dla pozostałych opłata wg stałego cennika.
* 15 min. przed i po rozpoczęciu zajęć – bezpłatnie,
* powyżej tego czasu – opłata 7 zł, czas nielimitowany