wydarzenia


WYDARZENIA


Sahaja Yoga Medytacja

listopadowe poniedziałki, godz. 18:30

„Saha” znaczy „z”, „ja” – spontaniczny, a „Yoga” jest to połączenie z wszechmocną potęgą Boskiej Miłości. Zapraszamy na spotkania medytacyjne, na których stan Yogi osiągamy spontanicznie i bez wysiłku, wiec nie ma potrzeby przynoszenia mat i ubrań potrzebnych podczas ćwiczeń jogi.


Opowieści dla dzieci – Kolumbia

18 listopada (niedziela), godz. 12:30

Pełne humoru opowieści prosto z Kolumbii, inspirowane tradycyjnymi historiami i współczesną literaturą dla dzieci opowiadane w dwóch językach: po hiszpańsku i po polsku. Zapraszamy dzieci (od 4 lat) i dorosłych.


Warsztaty szydełkowania zabawek

VOL. 1 Sobota, 1 grudnia, godz. 15:00 – 18:00
VOL. 2 Niedziela, 16 grudnia, godz. 15:00 – 18:00

Plac Zabaw Poznań zaprasza na zupełnie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju dwuetapowy warsztat z szydełkowania zabawek.

Jeśli szukasz nowych doświadczeń i pomysłów, interesujesz się projektami DIY, nudzą Cię gotowe propozycje, pragniesz tworzyć, a może zarabiać na swoim rękodziele… TE warsztaty są właśnie dla Ciebie.

UWAGA! Warsztaty przeznaczone są dla osób, które posiadają podstawowe. półsłupek , oczko ścisłe.


Wprowadzenie do pedagogiki Montessori dla dzieci w wieku 3-6 lat

2 grudnia (niedziela), godz.9:30

Serdecznie zapraszamy rodziców i nauczycieli przedszkolnych na warsztat, na którym poruszymy następujące zagadnienia: założenia koncepcji pedagogicznej dr Marii Montessori , podstawy dotyczące rozwoju dziecka, procesy uczenia się mózgu, wskazówki dotyczące tworzenia w domu i przedszkolu otoczenia rozwijającego inteligencję i wspierającego samodzielność , prezentacje wybranych pomocy rozwojowych, instrukcje, jak wybierać i budować samemu materiały do pracy z dzieckiem.

Warsztaty poprowadzi mgr Monika Borek, doświadczony nauczyciel i trener Montessori w Europie i Azji, założyciel Montessori Education – instytutu szkoleniowo-warsztatowego dla dzieci i dorosłych i prowadząca Montessori City – inicjatywy aktywnie wspierającej rodziny w edukacji domowej.


Rozszerzanie diety malucha – BLW i nie tylko


13 grudnia (czwartek), godz. 10:00

Zapraszamy na warsztat z rozszerzania diety starszym niemowlętom.

Prowadzący: mgr Ewa Masełkowska, Międzynarodowy Konsultant Laktacyjny IBCLC, Promotorka Zdrowia